Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Vytvořeno: 24 říjen 2016
Zobrazení: 692

7. kolo - 2016/2017
Palmovka-Loba, 22.10.2016, 10:00 hod.

O víkendu jsme měli náročný program, po čtvrtečním zápasu s Rafany na nás hned v sobotu čekala Hanspaulka a v neděli Red Wings MB. Náročný program třech utkání ve čtyřech dnech jsme zvládli se ctí. Nejdříve tedy sobotní duel s Hanspaulkou.

Zápas začínal v sobotu v deset hodin ránoa bohužel mně přišlo, že tento poměrně netypický čas nebyl pro nás ideální. Jinými slovy, přišlo mi, že kluci půl zápasu ještě spali.

Chtěl jsem zodpovědný výkon dozadu s pohybem a dobrým napadáním dostávat soupeře pod tlak. Ta část, hrát dozadu celkem vycházela, ale dopředu to moc nešlo, zřejmě jsme nebyli úplně probuzeni a první třetinu jsme neměli žádnou protihru, i když jsme Hanspaulku nepouštěli do nějakých velkých šancí. Když jsem v pauze zvýšil hlas, jako budíček mělo to efekt ten, že jsme se sice začali hýbat, ale bohužel už to nebylo tak dobré dozadu a nechali jsme Hanspaulku využít chyb a špatného obsazování hráčů. První třetina skončila 1:0 pro soupeře, v první půlce druhé jsme inkasovali další dva góly a bylo to už 0:3. Teprve pak jsme se probudili kompletně, ještě do konce druhého dějství jsme zkorigovali jedním gólem. Ve třetí třetině jsme konečně začali hrát hru, která nás zdobí, Hanspaulku zatlačili, vynutili si fauly a šli jsme za vyrovnáním.

První ovšem skóroval soupeř využitím naší už ojedinělé chyby a stav 1:4 byl hrozivý. Bohužel na vyrovnání už bylo pozdě a stihli jsme jen snížit na konečný výsledek 3:4.