Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Vytvořeno: 17 říjen 2017
Zobrazení: 617

5. kolo - 2017/2018
Palmovka-Asfalt, 16. 10. 2017, 19:00 hod.

Uftaland ve večerním zápase změřil síly s THC. Stejně jako ve všech čtyřech předchozích případech, i pátý letošní zápas začal brzkým gólem Uftalandu, který hned následovala druhá branka. Stav 0:2 po necelých 90 vteřinách hry dával tušit ráz celého zápasu, ale ouha!

Přestože se THC prvních 5 minut prakticky nedostalo za červenou čáru, a v dalších 5 minutách jen velmi sporadicky, ke konci první části je nastartovala první z řady přesilovek.
Ve druhé části THC výrazně zvýšilo obrátky, Ufta uvolnila tempo a díky tomu byl vidět na hřišti zcela jiný zápas. Zatímco v první třetině se brankář Uftalandu Jakub Nágl ve svém brankovišti doslova nudil, ve druhé musel předvést řadu přesných zákroků, díky kterým držel THC i po dvou částech hry stále na rozdíl dvou branek. Šancí mělo THC, i díky častým vyloučením hostů dostatek.
Třetí část nezačala pro Uftu příznivě, když po sérii odrazů dokleplo THC míček do odkryté brány a snížilo na 1:2. I přes další vyloučení hostujících hráčů však tento moment Uftu naštěstí nepoložil, ale naopak lehce povzbudil, a po další šanci THC dal z protiútoku, po přihrávce nové posily v dresu Uftalandu, Jiřího Máka, výsledku konečnou podobu další letošní nováček, Lukáš Havelka.
Slavíme tak první tříbodovou výhru v sezóně a o víkendu se budeme snažit na tento výsledek bodově navázat v těžkém dvojzápase Horní Počaply - Hanspaulka.

Nejlepší hráči: Stejskal

THC Praha - Uftaland 1:3 (0:2,0:0,1:1)
Střely: 20:26, vyloučení: 1:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0