Webové stránky Uftaland.cz využívají cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

2. Národní hokejbalová liga střed 2017/2018

DenDatumČasHříštěDomacíHostéVýsledek
Neděle 17.09.2017 15:30 Palmovka-Loba Uftaland SHM Goblins Praha 4:7
Sobota 23.09.2017 12:00 Palmovka - Loba SHM HBC Medvědi Uftaland 6:1
Neděle 24.09.2017 18:00 Čimice SHM HbC Fénix Praha Uftaland 3:2sn
Neděle 08.10.2017 17:00 Palmovka - Loba Uftaland SK Ďáblové Praha B 2:3sn
Pondělí 16.10.2017 19:00 Palmovka - Asfalt THC Praha Uftaland 1:3
Sobota 21.10.2017 14:00 Palmovka - Asfalt Uftaland HBC Horní Počaply  0:14
Neděle 22.10.2017 17:00 Palmovka - Asfalt Uftaland HC Hanspaulka 1:3
Neděle 12.11.2017 11:00 Mladá Boleslav HBC Tygři Mladá Boleslav B Uftaland 5:2
Neděle 05.11.2017 17:00 Palmovka - Asfalt Uftaland HC Red Wings Mladá Boleslav 5:3
Úterý 21.11.2017 19:30 Palmovka - Loba SHM HK Avir Praha B Uftaland 4:0
Sobota 25.11.2017 12:00 Palmovka - Loba SHM Goblins Praha Uftaland 5:0
Neděle 04.03.2018 15:30 Palmovka - Asfalt
Uftaland SHM HBC Medvědi 4:1
Neděle 11.03.2018 14:00 Palmovka - Loba
SK Ďáblové Praha B Uftaland 1:2sn
Sobota 24.03.2018 14:00 Palmovka - Loba
Uftaland THC Praha 6:1
Neděle 25.03.2018 10:00 Palmovka - Loba
HC Hanspaulka Uftaland 6:1
Neděle 08.04.2018 17:00 Palmovka - Loba
Uftaland Mighty Bucks Praha 3:0
Sobota 14.04.2018 10:00 Hrdlořezy HC Red Wings Mladá Boleslav Uftaland 0:1
Neděle 15.04.2018 18:30 Palmovka - Asfalt
Uftaland SHM HK Avir Praha B 4:3sn
Sobota 21.04.2018 17:00 Palmovka - Asfalt
Rafani Praha B
Uftaland 4:3
Neděle 29.04.2018 15:30 Palmovka - Asfalt
Uftaland SPC 1:6
Úterý 01.05.2018 19:45 Palmovka - Asfalt
Uftaland Rafani Praha B 2:3
Čtvrtek 03.05.2018 19:45 Palmovka - Loba
SHM HK Avir Praha
Uftaland 5:4
Středa 09.05.2018 19:45 Palmovka - Asfalt
Bohemia Benders Ďáblice Uftaland 6:3
             
Čtvrtfinále PLAY-OFF          
Neděle 13.05.2018 17:00 Palmovka - Loba Uftaland SK Ďáblové Praha B 2:4
Pondělí 14.05.2018 19:00 Palmovka - Loba SK Ďáblové Praha B Uftaland 2:4
Středa 16.05.2018 19:00 Palmovka - Loba SK Ďáblové Praha B Uftaland 4:6
             
Semifinále PLAY-OFF          
Sobota 19.05.2018 10:00 Palmovka - Loba HC Hanspaulka Uftaland 11:1
Neděle 20.05.2018 10:00 Palmovka - Loba HC Hanspaulka Uftaland 4:3pp
Neděle 27.05.2018 19:30 Palmovka - Asfalt
Uftaland HC Hanspaulka 0:5