Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Vytvořeno: 13 listopad 2016
Zobrazení: 893

11. kolo - 2016/2017
Palmovka-Loba, 13.11.2016, 14:00 hod.

Po týdnu je zde opět zhodnocení zápasu. Tentokrát nás čekal tým Mighty Bucks Praha, až do vzájemného zápasu náš soused v tabulce. Bucks se letos nescházejí v hojném počtu a nezdá se mi ani, že by tým okolo bratrů Bejšovcových měl sportovní

formu, kterou se prezentoval v loňském ročníku.

Ale nic naplat, nám ani to nepomohlo, přestože soupeř nastoupil k zápasu v pěti hráčích do pole a další tři posily mu dorazily až během první třetiny. My jsme totálně selhali a předvedli zřejmě nejhorší výkon v prozatím odehrané sezoně. Noční můra. To je tak jediná krátká věta, kterou se dá z naší strany tenhle zápas zhodnotit, a která vystihuje úplně vše. Nám chybělo v zápase úplně vše - pohyb, nahrávky, organizace hry i střelba. Přitom tohoto soupeře, který se sejde v málo lidech, bychom měli jasně přehrát, a pokud bychom předvedli třeba výkon z Počapel, tak jsme prostě museli vyhrát.

Místo toho jsme se vrátili k výkonu podobnému tomu, který jsme předváděli loni na podzim a na začátku jara, a prohráli fotbalovým výsledkem 0:1. Jediným světlým okamžikem utkání bylo velmi solidně ubráněné oslabeni třech proti pěti a přesilovka zhruba pět minut před koncem, kterou jsme zvýraznili odvoláním brankaře a hrou v šesti v poli. To je však pro úspěch málo. Doufám, že se hráči před dalším zápasem zamyslí každý sám nad sebou a uvědomí si, co mohou udělat pro tým lépe, a tak přispět celému týmu.