Webové stránky Uftaland.cz využívají cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Hrdlořezy Cup 2018

Vytvořeno: 19 srpen 2018
Zobrazení: 290

Uftaland ovládl turnaj Hrdlořezy Cup 2018.
Turnaj pořádali domácí HC Red Wings, kterým děkujeme za pozvání. Celý turnaj byl v komornějším duchu, za účasti pěti týmů. Domácí HC Red Wings Mladá Boleslav a dále pak Legendy výstaviště, Jitrnice, HBC Tygři Mladá Boleslav a Uftaland. Systém hry byl každý s každým, hráno 2x12 minut hrubého času a čtyři první týmy postoupily do vyřazovací části.

My jsme nastoupili k prvnímu utkání s domácím týmem a podařilo se nám vyhrát 2:0. Druhé utkání jsme nesehráli dobře a s Legendami výstaviště jsme prohráli 4:1. Ale další dvě utkání základní části se nám bojovným a týmovým výkonem podařilo vyhrát. Nejdříve jsme zkrotili boleslavské Tygry výsledkem 4:0 a pak ubojovali vítězství 1:0 nad Jitrnicemi. V semifinále jsme se znovu střetli s Tygry a i tentokrát z toho byla výhra, 2:1. Ve finále jsme vyzvali naše jediné přemožitele, Legendy výstaviště. Finálová bitva měla vše co by měla mít. V utkání jsme třikrát vedli, ale Legendám se vždy podařilo vyrovnat, takže se finálové utkání rozuzlilo až v samostatných nájezdech. Bobek exceloval a nedovolil soupeři ani jednou skórovat. Naši střelci byli úspěšnější a třem z pěti se podařilo překonat brankáře Legend.