Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Vytvořeno: 25 září 2017
Zobrazení: 614

2. kolo - 2017/2018
Palmovka-Loba, 23. 9. 2017, 12:00 hod.

Po úvodní prohře proti Goblinům (4:7) se oslabený Uftaland postavil Medvědům. Ani brzké vedení, stejně jako v prvním kole, nevedlo k úspěchu, protože svou hru vydržel Uftaland předvádět pouze v první desetiminutovce. Malý počet hráčů, navíc několik z nich nemocných, hrajících se

sebezapřením, nedokázalo vzdorovat soupeři, který brzy převzal kontrolu nad utkáním. Ve druhé třetině se Uftaland dostával z obranného pásma jen velmi těžko a sporadicky. Medvědi tak využívali hrubek v naší obraně a vypracovali si rozhodující náskok. Ve třetí třetině už vysílený Uftaland nedokázal nepříznivý výsledek zvrátit a po další chybě v obraně inkasoval šestý gól.