Webové stránky Uftaland.cz využívají cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

THC Praha - Uftaland 8:11

Vytvořeno: 05 březen 2017
Zobrazení: 574

15. kolo - 2016/2017
Palmovka-Asfalt, 5.3.2017, 13:00 hod.

V prvním jarním kole nás čekal soupeř poměrně nevyzpytatelný a to THC. Přestože jsem měl z prvního jarního kola strach, ukázalo se, že zimní příprava přinesla své ovoce, když jádro týmu jezdilo trénovat do haly v Kralupech.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a od začátku jsme byli lepším týmem na hřišti. V pohybu jsme soupeře přehrávali. Brzy jsme se dostali do vedení a to navyšovali až do stavu 5:1. Pak najednou jsme přestali hrát, přizpůsobili se hře soupeře v chůzi a to byla voda na mlýn soupeře. V rychlých kontrech, které jsme nestíhali zachytit, soupeř během chvíle srovnal na 5:5 a byl najednou na koni. Tohle tým kolem Rybeckého umí dobře. Soupeře uspat zdánlivě hrou bez pohybu a pak rychle v protiútoku udeřit a většinou precizně zakončit brankou. Naštěstí jsme se uklidnili, vrátili se ke své hře a opět se dostali do vedení, které jsme až do konce zápasu udržovali celkem bez problémů. Škoda nevyužitých šancí, mohli jsme si výrazně vylepšit skóre, ale na poměry Uftalandu je 11 vstřelených branek nebývalý počet. Hra samotná byla velice slušná, nemám moc co vytknout. Chyby se samozřejmě najdou, vždy jde udělat něco lépe, ale každý, kdo nastoupil, odvedl maximum možného v danou chvíli a to musím jedině pochválit. Velkým přínosem byli Lukáš "Piškot" Píša a Jakub "Taby" Tabášek, kteří měli oba shodně po 3+3 kb. Zápas byl velmi slušný a divácky velmi atraktivní, pro trenéra už bohužel nikoliv díky infarktovému vývoji skóre. Pokud máme zápas takhle jasně pod kontrolou, chtělo by se to pro příště vyvarovat toho pustit soupeře zpět do zápasu, dát mu "čuchnout" tak jako dnes, nemuselo by se nám povést se vrátit zpět do klidných vod náskoku a mít zápas ve své režii.
Nejlepšího hráče utkání je dnes těžké určit, všichni odvedli maximum, vzhledem k počtu kb bych dnes rozdělil hodnocení mezi Piškota a Tabyho. Tradičně velmi dobře hrál Jakub Hulínský, nejlepší obránce na place.

Petr Šikýř - trenér

Nejlepší hráč: Píša, Tabášek

THC Praha - Uftaland 8:11 (0:3,5:4,3:4)
Střely: 30:37, vyloučení: 0:4, využití přesilovek: 3:0, oslabení: 0:0

Branky(asistence):
02:18 Tabášek Jakub (Hulinský Jakub, Janota Martin)
11:45 Žíla Martin (Kočí Tomáš, Krejcar Filip)
13:23 Vardžik Marek (Štěrba Filip, Kočí Tomáš)
20:38 Tabášek Jakub (Píša Lukáš)
21:28 Vardžik Marek (Tabášek Jakub, Píša Lukáš)
27:40 Tabášek Jakub (Žíla Martin, Píša Lukáš)
27:59 Štěrba Filip (Martoch Petr)
31:53 Martoch Petr (Žíla Martin, Hulinský Jakub)
35:13 Píša Lukáš (Tabášek Jakub)
37:16 Píša Lukáš (Tabášek Jakub, Janota Martin)
38:35 Píša Lukáš (Tabášek Jakub, Krejcar Filip)

Tresty:
35:46 Kočí Tomáš SEK
37:38 Štěrba Filip BRN
39:07 Kočí Tomáš POD
43:21 Kočí Tomáš HAK

Sestava:
Nágl - Kočí, Krejcar, Martoch, Hulinský
Vardžik, Janota, Píša - Tabášek, Gergel, Žíla - Štěrba

Zásahy brankáře: 22 (73%)

Zápis z utkání

Rozhodčí:
Jeřábek Jakub, Volkán Jiří