Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Vytvořeno: 03 květen 2017
Zobrazení: 545

26. kolo - 2016/2017
Palmovka-Loba, 2.5.2017, 20:15 hod.
Základní část zakončil Uftaland prohrou s týmem Mighty Bucks Praha. Skóre otevřel v 11. minutě po závaru před soupeřovou brankou Vardža a naším nadějným vedením 1:0 skončila také první třetina. Ve druhé části Mighty Bucks přidali

na tempu a z dorážky vyrovnali na 1:1. Uftaland se snažil strhnout vedení zpět na svou stranu, ale brzdila ho přílišná snaha o kombinaci a sporadické střelecké pokusy. To Bucks se neostýchali a bránu Uftalandu zasypali 40 střelami. Jedna z nich se ve třetí patnáctiminutovce skryla pod nohy hráčů a skončila až v bráně - 1:2. V závěru jsme se pokusili o vyrovnání se 6 hráči v poli, ale chyba v útoku vyústila v rozhodující gól Bucks do prázdné brány.

Nejlepší hráč: Kočí Tomáš

Uftaland - Mighty Bucks Praha 1:3 (1:0,0:1,0:2)
Střely: 29:40, vyloučení: 3:2, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0