Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Vytvořeno: 22 listopad 2017
Zobrazení: 765

10. kolo - 2017/2018
Palmovka-Loba, 21. 11. 2017, 17:00 hod.

Ve večerním utkání proti záloze Aviru nastoupil Uftaland jen s 9 hráči do pole, z nichž rovná třetina hrála i přes zdravotní potíže. Utkání se od samého začátku neslo v duchu vyrovnané bitvy o každý centimetr hřiště. První třetina však i přes několik šancí gól nepřinesla. Ve druhé třetině se tempo utkání ještě zvýšilo

a zejména v první pětiminutovce šance střídala šanci. Oba brankáři však podávali perfektní výkony, a tak skóre utkání dál zůstávalo 0:0. Když po chybě v obranném pásmu Uftalandu zamířil svou nechytatelnou dorážku do sítě útočník Aviru, dostali se domácí do vedení 1:0. Ve třetí třetině se Uftaland snažil hnát za vstřelenou brankou a začal zapomínat na obranu. Avir se tak dostával do šancí a přečíslení a nabídnuté šance, narozdíl od Uftalandu, využíval. Nejprve Avir potrestal čistě prohrané buly hostů střelou za bezmocného brankáře Uftalandu, na 3:0 zvýšil po, v posledních zápasech bohužel opakovaném, nedůrazu a přečíslení v předbrankovém prostoru, a na konečných 4:0 uzavřel Avir skóre po dalším přečíslení a opakovaných dorážkách.
I přes velký rozdíl ve skóre byly v dnešním vyrovnaném utkání rozdílovými faktory zejména neschopnost Uftalandu využívat brankové příležitosti a nedůrazná hra před vlastní brankou, odkud opět padly všechny góly. O víkendu nás čekají poslední dva podzimní zápasy. Bodový zisk by se Uftalandu před zimní pauzou více než hodil.