Webové stránky Uftaland.cz využívají cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

SHM HK Avir Praha B - Uftaland 4:0

Vytvořeno: 22 listopad 2017
Zobrazení: 400

10. kolo - 2017/2018
Palmovka-Loba, 21. 11. 2017, 17:00 hod.

Ve večerním utkání proti záloze Aviru nastoupil Uftaland jen s 9 hráči do pole, z nichž rovná třetina hrála i přes zdravotní potíže. Utkání se od samého začátku neslo v duchu vyrovnané bitvy o každý centimetr hřiště. První třetina však i přes několik šancí gól nepřinesla. Ve druhé třetině se tempo utkání ještě zvýšilo

a zejména v první pětiminutovce šance střídala šanci. Oba brankáři však podávali perfektní výkony, a tak skóre utkání dál zůstávalo 0:0. Když po chybě v obranném pásmu Uftalandu zamířil svou nechytatelnou dorážku do sítě útočník Aviru, dostali se domácí do vedení 1:0. Ve třetí třetině se Uftaland snažil hnát za vstřelenou brankou a začal zapomínat na obranu. Avir se tak dostával do šancí a přečíslení a nabídnuté šance, narozdíl od Uftalandu, využíval. Nejprve Avir potrestal čistě prohrané buly hostů střelou za bezmocného brankáře Uftalandu, na 3:0 zvýšil po, v posledních zápasech bohužel opakovaném, nedůrazu a přečíslení v předbrankovém prostoru, a na konečných 4:0 uzavřel Avir skóre po dalším přečíslení a opakovaných dorážkách.
I přes velký rozdíl ve skóre byly v dnešním vyrovnaném utkání rozdílovými faktory zejména neschopnost Uftalandu využívat brankové příležitosti a nedůrazná hra před vlastní brankou, odkud opět padly všechny góly. O víkendu nás čekají poslední dva podzimní zápasy. Bodový zisk by se Uftalandu před zimní pauzou více než hodil.

Nejlepší hráči:
Nágl

SHM HK Avir Praha B - Uftaland 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Střely: 29:19, vyloučení: 5:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Branky(asistence):


Tresty:
22:24 Stejskal Marek BRN
27:33 Janota Martin HAK
32:52 Medlík Martin SEK
44:23 Vávra Jiří POD

Sestava:
Nágl - Müller, Medlík, Kočí, Martoch
Štěrba, Janota, Tabášek - Stejskal, Vávra

Zásahy brankáře: 25 (86%)

Zápis z utkání (2.NHbL) - Zápis z utkání (jpg)

Rozhodčí: Augustýn Lukáš, Zatko Dušan