Webové stránky Uftaland.cz využívají cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

SK Ďáblové Praha B - Uftaland 4:6

Vytvořeno: 17 květen 2018
Zobrazení: 307

ČF - 2017/2018
Palmovka-Loba, 16. 5. 2018, 19:00 hod.
konec serie: 1:2
V nervy drásajícím a na góly nejbohatším utkání čtvrtfinálové série se ve středu večer potřetí během čtyř dnů střetl záložní tým Ďáblů s Uftalandem. Po divokém průběhu se nakonec radují z postupu do semifinále hráči s rybí kostrou na dresu, kteří otočili úvodní sérii z 0:1 na konečných 2:1!

Hlavní Uftalandí faktory postupu:

BRANKÁŘ
V průběhu jarní části pomáhal brankář Kuba Nágl týmu jistými výkony v cestě do play off, než mu nečekanou stopku vystavilo zranění páteře a otřes mozku v utkání proti Aviru "B". Do brány se vrátil v posledním utkání základní částí proti záloze Benderů, ale v půli zápasu se kvůli obnoveným potížím s páteří opět poroučel na střídačku. Do čtvrtfinále tak nastoupil po několikazápasové pauze, vlivem čehož si v každém utkání vybral také slabší chvilku, kterou však nakonec jeho spoluhráči vždy zažehnali brzkou gólovou odpovědí na druhé straně. Několika skvělými zákroky, zejména proti tutovkám ex-uftahráče Dušana Chriaštěla, však nakonec pomohl Uftalandu k postupu.

OBRANA
Přesunem největší hvězdy Uftalandu, kterou je Vladimír Eminger, na svou typickou pozici v obraně získala hra Uftalandu větší klid okolo vlastní brány i jistotu v rozehrávce. Skvělými výkony obrannou hru doplňovali Jakub Hulinský, Tomáš Kočí i letošní posila, Matyáš Němec.

ÚTOK
Střelecký příspěvek našich elitních útočníků, včetně hattricku, kterým se v rozhodujícím utkání předvedl Lukas Havelka, poslal Ďábly na dovolenou. Kombinací mu k tomu výrazně pomohli také Lukáš Píša, Jakub Tabášek a Martin Janota. I druhý útok si ale dokázal vytvářet tlak a přispěl ke skvělému výsledku a postupu do další fáze vyřazovacích bojů. Tradičně velmi dobré výkony podali např. Jiří Bémer, Jirka Vávra nebo Michael Langr.


Nejlepší hráči:

SK Ďáblové Praha B - Uftaland 4:6 (1:0, 0:3, 3:3)
Střely: 18:28, vyloučení: 2:4, využití přesilovek: 0:2, oslabení: 0:0

Branky(asistence):


Tresty:

Sestava:

Zásahy brankáře:
  (89 %)

Zápis z utkání (2.NHbL) - Zápis z utkání (jpg)

Rozhodčí: