Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Zobrazení: 621

24. kolo - 2016/2017
Palmovka-Loba, 20.4.2017, 19:30 hod.

Bitva s Ďábly za 2 body!
Nervydrásající souboj proti Ďáblům přinesl první branku až v průběhu druhé třetiny - díky důrazu po vhazování šli do vedení Ďáblové. Brankář Uftalandu, Jakub Nágl, však držel naše naděje na

body až do samého konce a úspěšně sváděl nespočet soubojů tváří v tvář bojujícím Ďáblům. Když dvě minuty před koncem třetí části po skvělé akci Vladimíra Emingera srovnal Jiří Vávra na 1:1, nervozita na obou stranách dosáhla vrcholu. Minutu před koncem dostal po našem faulu soupeř šanci zlomit utkání na svou stranu v přesilovce. Nabídnutou výhodu ale nevyužil. Po 45 minutách tedy svítil na pomyslné světelné tabuli, která tentokrát vypověděla službu, nerozhodný stav 1:1 a šlo se do nájezdů.
V nich se tentokrát nemýlil žádný ze střelců Uftalandu, zatímco soupeřům se podařilo Jakuba Nágla prostřelit jen jednou, a po vítězném gólu Vladimíra Emingera slavíme zisk 2 bodů!

Nejlepší hráč: Nágl Jakub

Uftaland - SK Ďáblové Praha 2:1sn (0:0,0:1,1:0)
Střely: 20:22, vyloučení: 4:3, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0