Uftaland.cz - oficiální stránky hokejbalového týmu hrající POHbL - Players of Uftaland (rok založení: 1998)

Vytvořeno: 30 duben 2017
Zobrazení: 575

16. kolo - 2016/2017 - dohrávka
Palmovka-Asfalt, 29.4.2017, 9:00 hod.

V dnešním ranním odloženém utkání jsme se střetly s týmem Fénixu. Oběma týmům šlo o hodně, protože my jsme si chtěli pojistit předkolo a tým Fénixu bojuje o udržení čtvrtého místa, které zajišťuje vyhnutí se nepředvídatelnému předkolu play-off.

Takže to vypadalo na velmi zajímavý zápas. V první třetině náš tým na soupeře vlétl a téměř k ničemu Fénix nepustil a zaslouženě jsme se ujaly vedení 1:0 po trefě Shevy. Škoda, že jsme neproměnily několik slibných šancí a náskok nebyl výraznější. Do druhé třetiny jsme vstoupili dobře a po trefě kapitány Maťa se náš tým dostal do vedení 2:0, toto skóre nás nejspíš dost překvapilo, protože zbytek třetiny jsme odehráli pod tlakem, které bylo způsobeno i naší nedisciplinovaností a soupeře jsme dostali zpět do hry, kterému jsme darovali několik přesilových her a tak skóre na konci druhé třetiny bylo 2:2. Třetí třetina již byla bitva se vším všudy avšak ne moc týmovou hrou a darované přesilové hře jsme inkasovali na 2:3. Závěrečný tlak pak se již nedostavil a soupeř nás potrestal čtvrtým gólem do prázdné brány.

Nejlepší hráč: Gergel Martin

Uftaland - SHM HbC Fénix Praha 2:4 (1:0,1:2,0:2)
Střely: 24:33, vyloučení: 4:3, využití přesilovek: 1:2, oslabení: 0:0